Adres
Gökevler Mahallesi, 2312. Sokak. (E5 Hadımköy Kavşağı) No: 16, Kat: 8, Daire: 92, Ginza Corner Plaza, 34522 Esenyurt/İstanbul
E-Mail
info@apakgrup.com.tr
Telefon
+90 212 852 51 16 - +90 538 539 16 75

Biz Kimiz ?

Apak Grup Enerji San. ve Tic. A.Ş.

Apak Grup Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Petrol ve kimyasal ürün transferi konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir akışkan yükleme sistemi sağlayıcısıdır. Başlıca ürünlerimiz deniz ve kara yükleme kolları olup, ürünlerimizin çoğunluğu yurtdışı pazarına ihraç edilmektedir. Her yıl, denizaşırı ülkelerde 20’den fazla yükleme kolunu işletmeye almaktayız. Ayrıca; kamyon/ray yükleme kolları, iskeleler ve hızlı serbest bırakma kancaları da üretmekteyiz. Yurtdışı Pazar deneyimimize olan güvenimizle, pazar taleplerini karşılamak ve teknolojimizi geliştirmek için yeni bir fabrika kurduk.

Tüm ürün süreçleri kesinlikle OCIMF, BS EN 1474:1997 ve ISO 9001:2010 gibi standartlara uygundur.


Tasarım, tedarik, teslimat, kurulum, nakliye, test, muayene ve devreye alma ile ilgili olarak deniz yükleme kollarında çokça deneyime sahip firmamız, denizaşırı müşterilerle birkaç yıl iş birliği yaptıktan sonra, denizaşırı projelerle çalışma konusunda de yüksek deneyime sahip oldu. Deniz Yükleme Kolları (MLA) için sadece teknolojileri ve kalite kontrolünü teşvik etmekle kalmıyor, aynı zamanda hazırlanan dokümanlara da odaklanıyoruz. Ayrıca yurt dışı müşterilerimizden geçen süreçler içerisinde daha yüksek değerlendirmeler almaktayız.

Ayrıca Apak Grup Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak, şirketimiz Apak markası altında EPS’ye odaklanmış bir şirkettir. Yüksek teknolojili bilgisayar ekipmanları üretimi ve sivil yönetim gibi birçok sektörde sağlanan gelişmeler sayesinde EPS’ye olan talep her yıl artmaktadır. Şirketimiz Apak markası altında EPS’nin düşük maliyetli uygulaması, paketleme, hafif yapı ve ev aletleri ve endüstriyel ekipman üretimi gibi birçok endüstri arasında memnuniyetle karşılanmaktadır. Firmamız, yüksek kaliteli EPS’yi uygun fiyatla iç piyasaya ve yurt dışına tedarik etmeyi misyon edinmiştir.

 

 VİZYONUMUZ  


Ürettiğimiz her üründe kalitemizi arttırmak ve Apak Petrokimya olarak müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak katma değer sağlamak.Tek bir amaç için birleştik: Müşterilerimizin proje ekonomisini dönüştürmek için kapsamı, bilgi birikimini ve kararlılığı bir araya getirmek.

 

 MİSYONUMUZ 


Apak Petrokimya olarak küreselleşen pazarlarda bir dünya şirketi olmak için müşteri ihtiyaç ve beklentilerini doğru tespit edip, süreç, ürün ve hizmet kalitesini bu beklentilere cevap verecek şekilde, tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştireceğini taahhüt ederiz.

 

Grup Şirketlerimiz

Biz Kimiz ?

© Apak Grup. Tüm Hakları Saklıdır